Zoeken
 • Op Inhoudt.

Vacature: Hoofdtrainer Voetbal Rotterdam


Nieuwe hoofdtrainer gezocht in Rotterdam.

Spelers inspireren en een team smeden. Dat is waar jij voor staat. Je zorgt dat jouw team als geheel functioneert en zorgt voor een stabiele basis waar onze club op kan bouwen. Dankzij jouw jarenlange ervaring als hoofdtrainer op het hoogste niveau, weet je precies wat onze klanten willen en dat lever jij moeiteloos.


Het is 11 tegen 11, dus jij zorgt dat er niemand vrij staat. Je weet dat de bal rond is en dat je die bal moet hebben om te scoren. Je bent niet bang om je aankopen te integreren in onze organisatie en zorgt dat jouw team niet wekelijks ‘achter de feiten' aanloopt. Je snapt dat elke wedstrijd een finale is en dat je zelf je kansen moet benutten om te winnen. Verder ben je:


 • In staat om in de kleedkamer je spelers de waarheid te vertellen.

 • De eerste die na een slechte wedstrijd ‘eens goed in de spiegel kijkt’.

 • Ervaren in het ontwijken van deksels die je neus dreigen te raken.

 • Goed in het afgeven van ‘een signaal’.Hand in hand

We zijn als organisatie vol in transitie. Zo denken we al decennia over een nieuw pand, werken we hard om onze medewerkers optimaal te motiveren en schrijven we al jaren rode, in plaats van zwarte cijfers. We waren 1 jaar marktleider in 2017, maar helaas is die opwaartse beweging ook niet doorgezet. We bieden jou de kans om deze tendens te keren.


Geen woorden, maar daden

Je bent onze rots. Kritiek van onze ‘kromme’ coryfee raakt je niet en met jouw eloquentie zorg jij altijd voor een perfect antwoord op vragen van de buitenwacht. Jij bewaart altijd de rust want jij snapt dat journalisten ‘zelf niet op het hoogste niveau hebben gevoetbald’ en zaaggeluiden kun jij gewoon negeren als jij op je stoel zit. Dankzij jouw pedagogische kwaliteiten zien we jouw specifieke kwaliteiten terug in ons elftal en verder ben je:


 • Al jaren succesvol als hoofdtrainer op het hoogste niveau.

 • Een paard én een ruiter.

 • Bereid om, in een groep, meer over je vak te leren.

 • In staat op het predicaat ‘topclub’ los te laten.

 • Een goede zelfstandige werker, want we hebben geen directie.Wat wij bieden

We bieden je een werkplek in het hart van Rotterdam. Je kantoor is volgens vele ‘het mooiste kantoor van Nederland’, maar we moeten eerlijk toegeven: het is een beetje oud. Je wordt dagelijks gesteund door duizenden klanten en bij ons krijg je ook een:

 • Vierjarig contract met een marktconform salaris.

 • Opel van de zaak.

 • Kans om zelf een club op te bouwen.

 • Gerichte aankoop uit Argentinië hier en daar.Solliciteer snel

Natuurlijk moeten we nog wel wat dingen regelen voordat je kunt beginnen, maar we horen graag van je als je jezelf herkent in deze vacature. Stuur een mailtje, met sollicitatievlog en cv naar info@feyenoord.nl, dan kijkt onze communicatiemedewerker of ze iemand kan vinden die naar jouw CV kan kijken. Toegegeven: het kan even duren, want we hebben ook nog een vacature voor Technisch Directeur en een aantal Directieleden openstaan. Daarna ben je echter wel direct aan de beurt.

171 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven